درباره ما

شرکت فن آوران صانع شرق


شرکت فن آوران صانع شرق از گروه شرکت‌های مهام شرق به عنوان یکی از پیمانکاران عمومی عمومی فعال در حوزه صنعت برق , ضمن دارا بودن رتبه سه پیمانکاری در رشته نیروو همچنین آب و نفت و گاز گاز با تجربه بیش از ۱۲ سال فعالیت روبه رشد واجرای بیش از ۳۰۰ پروژه مرتبط با موضوع فعالیتهای شرکت ، همواره سعی بر آن داشته است تا با بهره‌مندی از توانایی پرسنل کارآمد با استفاده از امکانات و قابلیتهای خود به عنوان شرکتی توانمند، گامهای موثر و مستمری در همراهی کردن صنایع بزرگ در اجرای طرحهای بزرگ صنعتی بردارد.
لذا در تکمیل و ادامه این مسیر با گسترش توانمندی های فنی و مهندسی داخلی و همچنین تقویت بخش های بازرگانی خارجی خود در جهت تامین کالاهای مورد نیاز صنایع ،ضمن ثبت در وندورهای معتبرشرکتهای بزرگ داخلی و خارجی توانسته است حضوری مستمر و موثر در راستای مشارکت در طرحهای صنعتی داشته باشد.

با ما تماس بگیرید!

 

به آنلاین کالاسان خوش آمدید!

” نخستین بازار آنلاین نیازمندیهای صنعت ایران “

همانگونه که میدانید، فرآیند تامین کالا در پروژه های مرتبط با صنعت ، یکی از مهم ترین بخش های هر پروژه است و به تبع آن، یافتن تامین کنندگان در حوزه های مختلف این صنعت نیز بسیار اهمیت دارد. همچنین هر گونه تاخیر در بخش تدارکات و تامین کالا، خسارات بعضا جبران ناپذیری به لحاظ اعتباری و مالی برای کارفرمایان و پیمانکاران به همراه دارد.

امروزه، با توجه به رکود در بخش صنعت، و کمبود نقدینگی در این بخش از یک سو و تغییرات مکرر در قراردادها و یا فسخ آن توسط کارفرمایان یا پیمانکاران از سوی دیگر، باعث ظهور پدیده ای به نام “انبار کالاهای راکد”شده است. کالاهایی که بنا به ضرورت ، در مقطعی از زمان و با توجه به نیاز هر پروژه خریداری شده ، اما امروز ، کاربردی ندارند. این درحالی ست که همین کالاها ممکن است نیاز پروژه ای دیگر از کارفرما یا پیمانکاری دیگر را  برآورده سازد.

علاوه بر این، ارائه خدمات حرفه ای و نیازمندی های تخصصی مرتبط  با صنعت ، از جمله نیازمندی های شغلی و خدماتی نیز ، معمولا به صورت پراکنده وجود دارند و این خود ، باعث سردرگمی ذی نفعان و یا استفاده کنندگان این خدمات میباشد. از این رو، بر آن شدیم تا با ایجاد بازار آنلاین خرید ، فروش و معرفی خدمات ، با استفاده از تکنولوژی و ظرفیت های بالقوه در فضای مجازی  و با مدد همکاران حرفه ای و متخصص در این حوزه ، محیطی را فراهم آوریم تا امکان دسترسی فروشندگان ، تامین کنندگان ، خریداران و ارائه دهندگان خدمات ، به یکدیگر، در صنعت برق ، در کمترین زمان ممکن بوجود آید.

وب سایت آنلاین کالاسان با اخذ مجوزهای قانونی لازم ، زمنیه ای مناسب را برای معرفی تمام سازمان ها ، شرکت ها و اشخاص حقیقی در بخش صنعت، و همکاری ایشان ، با یکدیگر ایجاد کرده است.

هم اکنون ، شما میتوانید ، با ورود به این بازار آنلاین ، نسبت به خرید و فروش و یا معرفی خدمات و نیازمندی های خود، اقدام نموده و عضوی از خانواده بازار آنلاین صنعت باشید

برو بالا
سوالی دارید؟ چت با Whatsapp